
Pajzsmirigy és én workshop
Egyre többen vagyunk, akik nem elégszenek meg felszínes válaszokkal az életük alakulásával kapcsolatban. A betegségekre sorscsapásként gondolunk, úgy érezzük elrontottunk valamit, vagy másokat hibáztatunk. Sokan elkezdenek lázasan kutatni mi lehet a háttérben, traumára, előző életekre hivatkoznak. Egyszer mindenki rájön, hogy ennek a keresésnek sosincs vége, mert csak idő kérdése és a probléma visszatér. Sok tapasztalat után nyílunk meg rá, hogy a saját energiarendszerünkben keressük a válaszokat. Aki erre a felfedezőútra indul segítő társra lelhet Gartai Kinga: Egészség a betegségben című könyvében.
Ezt a felfedezőutat járom én is, immáron 10 éve. Ez alatt nagyon sok tapasztalaton mentem keresztül, amit szeretnék megosztani, ez által segítve másokat, hogy ne féljenek attól a belső átalakulástól, amire lélekben már igent mondtak. Senki nem tudja előre számára mi is ez a transzformáció, ami az életének elsődleges célja, de a testi tüneteinkből az életünk eseményeiből, ha ismerjük az adott energia működését mégis ráláthatunk a saját tudattalan mozgatórugóinkra, azaz a lelkünk vágyára.
A foglakozásokon azt a nézőpontot szeretném átadni, hogy a betegség annak a változásnak a következménye lehet, amire a lélek szintjén mi magunk adtunk engedélyt. Azt is mondhatnánk az egészség és a betegség szüntelenül alakul egymásba, a régi én és az új én közötti különbséget tükrözi és így mutatja az utat, amit valójában járni szeretnénk.
Ha szeretnél egy kis segítséget ebben a folyamatban, vagy úgy érzed elakadtál ezen az úton szeretettel várlak, hogy kis csoportban ismerkedjünk a testet és az életünket működtető energiákkal.
Egy-egy alkalommal az adott szerv rövid anatómiai és élettani ismertetésén keresztül ráhangolódunk a testünkre. Ezt követően Kinga könyvének segítségével megismerkedünk a szervet működtető energiával.
Zárásként néhány tanácsot osztok meg az adott szervet működtető energia megerősítésre. (életmód tanácsok)
Az alkalmakon külön-külön is részt lehet venni.
A KIS-TÜDŐ / Pajzsmirigy ÉS ÉN Workshop /
Gartai Kinga könyve alapján a tüdő energiához tartozik a pajzsmirigy működése. Az Olvasókör következő alkalmán a személyiség felépítéséről beszélgetünk, egy kevésbé ismert nézőpontból. Mi az árnyék minőség? Mi köze van ennek a medencének (alsó energiaközpontok)? És ha túlságosan próbáljuk magunkat ettől távoltartani, az hogyan dolgoztatja túl a pajzsmirigyet. A találkozó másik részében a tüdő szempontjából beszélgetünk a határokról és arról, hogy miért fontos ennek az energiának az egészséges feszegetése, és ha ennek ellen tartunk, megint csak a pajzsmirigyünket terheljük. A találkozó vezető száljaként ismét Kinga könyvét hívjuk segítségül.
Időpont: Április 4. 18:00
Jelentkezés: haziorvos74@gmail.com
Ár: 7500 Ft / alkalom
Maximum létszám: 20 fő
Előadó: Dr. Mallász Andrea